INFORMACE

 

LFŠ 2019

Víra, věda, kultura

Kde: Velké Losiny

Kdy: pátek 5. – neděle 14. července (odjezd 15. července)

 

LOKALITA

Podruhé se setkáme ve Velkých Losinách v podhůří Jeseníků, kde se navzájem snoubí kultura a příroda. Na místo se nejlépe dostanete vlakem do zastávky Velké Losiny zastávka, odtud asi 200 metrů ke kostelu (z hlavní stanice Velké Losiny je to ještě necelé 2km). Autobusem jeďte na zastávku Velké Losiny hřbitov.

V obci můžete navštívit kulturní památky jako renesanční zámekruční papírnu či kryté i venkovní termální lázně. Místo je též dobrým výchozím bodem k výletům do Jeseníků (např. k přečerpávací vodní elektrárně Dlouhé stráně).

 

PŘIHLÁŠENÍ

Pro účast na Letní filosofické škole (LFŠ) není zapotřebí zvláštního přihlášení. Stačí přijet a zúčastnit se. Samotná účast na přednáškách LFŠ je zdarma. LFŠ funguje zcela na dobrovolné bázi. Abychom mohli dále pokračovat, prosíme vás o dobrovolný příspěvek na její chod, který můžete poskytnout hotově po svém příjezdu anebo převodem na transparentní účet LFŠ: 4016445379/0800.

Po příjezdu na místě kontaktujte organizátory, kteří Vám sdělí podrobnosti a pomohou s ubytováním.

 

UBYTOVÁNÍ

 

PŘEDNÁŠKY A DOPROVODNÝ PROGRAM

Není-li uvedeno jinak, přednášky začínají ve 13 hodin a s diskuzí trvají přibližně hodinu. Po každé přednášce následuje 10 minutová přestávka.

 

DRAŽBA

Vyzýváme účastníky LFŠ, aby přivezli nepotřebné knihy (např. duplikáty), které se zábavnou formou vydraží ve prospěch spolku k pokrytí nákladů na organizaci.

Mapka místa konání: